MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13644261
nr 1364 4261
Byrå
Rokoko. Bredd: 119 cm. Djup: 67 cm. Höjd: 87 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:19:31
29/11 17:01:35
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska